Sendikadan meclise borçlanma teşekkürü

Meclis Çalişmalarina Başlamadan Önce Tüm Yerel Sen Adana Şube Başkanı Semiha Soylugan Kısa Bir Konuşma Yaparak Borçlanma Yetkisi Verdikleri İçin İşçiler Adına Teşekkür Etti Ve Daha Sonra Tüm Meclis Üyelerine, Meclis Görevlilerine Ve Basın Mensuplarına Birer Karanfil Takdim Etti.

Sendikadan meclise borçlanma teşekkürü

Tüm Yerel Sen Adana Şube Başkanı Semiha Soylugan tarafından Başkan Zeydan Karalar’a 169 milyon lira borçlanma yetkisi veren Adana Büyükşehir Belediye Meclis üyelerine birer karanfil verildi.

Meclis çalışmalarına başlamadan önce Tüm Yerel Sen Adana Şube Başkanı Semiha Soylugan kısa bir konuşma yaparak borçlanma yetkisi verdikleri için işçiler adına teşekkür etti ve daha sonra tüm meclis üyelerine, meclis görevlilerine ve basın mensuplarına birer karanfil takdim etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Ozan Gülaçtı da, “İnşallah tüm alacaklarınızın tamamı ödenir” dileğinde bulundu.

Başkan Zeydan Karalar’ın katılmadığı Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Meclis 1. Başkanvekili Mustafa Bayar, katipler Cemal Demirdağ ve Yusuf Arısoy tarafından açıldı.

Gündem dışı konuşmaların yapılmadığı mecliste teklifler ilgili komisyonlara, komisyon kararları da geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.

Adana Büyükşehir Belediye Meclis çalışmalarına yarın saat 14.30’da devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319