Gölbaşı’nda araçlara korona virüs dezenfektesi

KORONA VİRÜSÜNE KARŞI ALINAN ÖNLEMLER KAPSAMINDA, İLÇEDE BULUNAN ARAÇLAR GÖLBAŞI BELEDİYESİ GÖREVLİLERİ TARAFINDAN DEZENFEKTE EDİLMEYE BAŞLANDI.

Gölbaşı’nda araçlara korona virüs dezenfektesi

Gölbaşı Belediyesi yeni tip korona virüs ile mücadele kapsamında sürdürdüğü koruyucu ve önleyici dezenfekte çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Korona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında, ilçede bulunan araçlar Gölbaşı Belediyesi görevlileri tarafından dezenfekte edilmeye başlandı. Gölbaşı Belediyesi, eski belediye binasının bulunduğu anda ‘Araç dezenfekte noktası’ oluşturdu ve araçları dezenfekte etmeye başladı. İlçedeki ticari, özel veya resmi araçların sürücüleri, istedikleri takdirde oluşturulan noktada araçlarını dezenfekte ettirebiliyor.

Araç sürücüleri uygulamadan memnun

Araç sürücüleri, ilk kez gördükleri uygulamadan memnun kalırken, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek korona virüsüne karşı topyekün mücadelenin devam ettiğini söyledi.

İsteyen her vatandaş yaptırabiliyor

Virüsle mücadelenin devam edeceğini söyleyen Başkan Şimşek “Korona virüs salgını ortaya çıktığı andan itibaren, Gölbaşı Belediyesi olarak bu virüse karşı koordineli ve planlı çalışmalar yürütüyoruz. Yürütmeye de devam edeceğiz. Belediye olarak oluşturduğumuz dezenfekte noktasında isteyen her vatandaşımızın aracı dezenfekte ediliyor. Bu dezenfekte işlemi ile araçların virüsten korunması hedefliyoruz. Dezenfekte çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319