Kepez’in zabıtalarından “14 Kural” broşürü

KEPEZ BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN, KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRMEK İÇİN PAZAR YERLERİNDE 14 KURALDA VİRÜSTEN KORUNMA YOLLARININ ANLATILDIĞI EL BROŞÜRLERİ DAĞITILIYOR.

Kepez’in zabıtalarından “14 Kural” broşürü

Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından, Korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşları bilgilendirmek için pazar yerlerinde 14 kuralda virüsten korunma yollarının anlatıldığı el broşürleri dağıtılıyor.

Korona virüs salgınından vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla dezenfekte işlemlerini sürdüren Kepez Belediyesi, bir yandan da bilgilendirme çalışmaları yapıyor. Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında, ilçede bulunan pazar yerlerinde vatandaşlara Korona virüs bilgilendirme broşürü dağıtılıyor. Korona virüs ile mücadelenin anlatıldığı “14 Kural” broşüründe; virüsün tanımı, hastalığın belirtileri, korunma yolları ve hijyen kuralları görsellerle anlatılıyor. Korona virüsten korunmanın yollarının anlatıldığı el broşürlerini dağıtan Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 1 metre sosyal mesafe kuralını da hatırlatarak, pazarcı esnafı ve pazara gelen vatandaşları para alışverişlerinin nasıl yapılması gerektiği konusunda da bilgilendiriyor. Zabıta ekipleri, her gün pazar pazar, esnaf esnaf gezerek ilçede bulunan tüm vatandaşlara “14 Kural” da virüsten korunmanın yollarının anlatıldığı el broşürlerini dağıtıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319