Emniyetten kurban satışı alanlarındaki vatandaşlara uyarı

TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, NAKİT PARA AKIŞININ YOĞUN OLDUĞU KURBAN SATIŞ ALANLARINDAKİ VATANDAŞLARI HIRSIZLIK, YANKESİCİLİK, DOLANDIRICILIK VE PARADA SAHTECİLİK OLAYLARINA KARŞI BİLGİLENDİRME GERÇEKLEŞTİRDİ.

Emniyetten kurban satışı alanlarındaki vatandaşlara uyarı

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, nakit para akışının yoğun olduğu kurban satış alanlarındaki vatandaşları hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve parada sahtecilik olaylarına karşı uyardı.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı öncesi de denetimleri elden bırakmıyor. Bayram öncesi kurbanlık alım ve satışlarda vatandaşların herhangi bir dolandırıcılık ve hırsızlık olayına maruz kalmaması için polis ekiplerince denetim yapıldı.

Kurban pazarlarında nakit para akışının yoğun olması ve sahte para olaylarında artış olabileceği değerlendirilerek, polis ekiplerince vatandaşlara bayram öncesi hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve parada sahtecilik olaylarına karşı bilgilendirme yapıldı. Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü vatandaşları bu konuda bilinçli ve tedbirli olmaya davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319