Ata Demirer'in Son Hali Şaşırttı

Yönetmen, oyuncu ve komedyen Ata Demirer, Netflix'te yayınlanacak olan "Bir İhtimal Daha Var" dizisinde Esra Bilgiç ile başrolü paylaşıyor. Demirer, dizinin setinden paylaştığı fotoğraflarla son haliyle şaşırttı.

Daha önce 22 kilo verdiğini açıklayan Demirer, son haliyle bir kez daha görenleri şaşırttı. Oyuncu, daha da zayıfladığı dikkat çekti.Ata Demirer'in Son Hali Görenleri Şaşırttı (2)Demirer, konuk olduğu bir programda kilo verme sürecini şu sözlerle anlatmıştı:

"Bir arkadaşım mide ameliyatı oldu. Doktor ekmek yememesi gerektiğini söylemiş. Sadece sabah kahvaltısında bir dilim, öğlen ve akşam yok. Ben de aynı taktiği uyguladım. Günde de bir saat ya yüzdüm ya yürüdüm."

Kara Para Aklama Kardeşlerden Geldi Kara Para Aklama Kardeşlerden Geldi

Demirer'in yeni hali, sosyal medyada da gündem oldu. Oyuncunun takipçileri, "İnsan bambaşka olmuşsun", "Çok iyi görünüyorsun" gibi yorumlar yaptı.

Demirer'in Yeni Halini Görenler Beğendi

Demirer'in yeni hali, sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Oyuncunun takipçileri, "Çok iyi görünüyorsun", "İnsan bambaşka olmuşsun", "Sana çok yakışmış" gibi yorumlar yaptı.

Demirer'in son hali, oyuncunun kariyerinde de yeni bir döneme işaret ediyor. Demirer, "Bir İhtimal Daha Var" dizisinde daha önce rol aldığı karakterlerden çok farklı bir karaktere hayat verecek. Oyuncunun bu yeni rolü, izleyicilerin beğenisini toplayacak gibi görünüyor.