Başkan Kaplan’dan gazeteci Kazankaya’ya doğum günü sürprizi

KOÇARLI BELEDİYE BAŞKANI NEDİM KAPLAN ’24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’ DOLAYISIYLA BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ. BAŞKAN KAPLAN GAZETECİ KAMİL KAZANKAYA’YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ YAPTI.

Başkan Kaplan’dan gazeteci Kazankaya’ya doğum günü sürprizi

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ’24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’ dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldiği kahvaltı organizasyonunda gazeteci Kamil Kazankaya’ya doğum günü sürprizi yaptı.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı’ dolayısıyla Adnan Menderes Kent Ormanı’nda basın mensupları ile buluştu. Düzenlenen kahvaltılı toplantının ardından Başkan Kaplan bugün doğum günü olan Aydınlı gazeteci Kamil Kazankaya’ya sürpriz yaparak doğum gününü kutladı. Kaplan’ın sürprizi karşısında şaşıran Kazankaya kendisi için hazırlanan doğum günü pastasının üzerindeki mumları üfledi. 28 yaşına giren Kazankaya’nın yeni yaşını kutlayan Kaplan, “Korona virüsten dolayı sağlığa ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Kamil kardeşimize daha nice sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dolu yıllar diliyorum” dedi.

Gazeteci Kazankaya da kendisine hazırlanan sürprizden dolayı Kaplan’a teşekkür ederek, pastasını kesti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319