Başkan Tekin’den yatırımcılara çağrı

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin "Pazaryeri ilçesinde yatırım yapmak iş istihdamı sağlayacak yeni iş sahaları açacak herkese kapımız açık" dedi.Başkan Zekiye Tekin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Pazaryeri ilçemiz...

Başkan Tekin’den yatırımcılara çağrı

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin "Pazaryeri ilçesinde yatırım yapmak iş istihdamı sağlayacak yeni iş sahaları açacak herkese kapımız açık" dedi.

Başkan Zekiye Tekin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Pazaryeri ilçemiz için emek veren, çalışma yapan herkesi takdir ediyoruz. İlçemizin Bilecik, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Ankara sanayi bölgelerine olan yakın konumu, gerekse insan gücü potansiyeliyle gelişime açık bir ilçe. İnşallah ilçemizin ve dolayısıyla şehrimizin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek daha fazla gelişim sağlayacak, insanlarımızın sosyal, kültürel ve ekonomik yaşam konforunu artıracak çalışmalar ortaya koyacağız. Bu noktada Pazaryeri ilçemizin gelişimi için önemli gördüğümüz yatırımcılarımıza kapımız her zaman açık ve Pazaryeri Belediyesi olarak yatırımcılara her türlü desteği vereceğiz" ifadelerinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319