Yılın şoförü ödülünü aldı

Bilecik’te “Karayolları Trafik Güvenliği Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen törende, Bilecik Şoförler ve Otomobilciler Odası ile İl Trafik Komisyonunun takdirleri ile bu yıl yılın şoförü seçilen Ersin İncekaş’a ödülü...

Yılın şoförü ödülünü aldı

Bilecik’te “Karayolları Trafik Güvenliği Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen törende, Bilecik Şoförler ve Otomobilciler Odası ile İl Trafik Komisyonunun takdirleri ile bu yıl yılın şoförü seçilen Ersin İncekaş’a ödülü verildi.

Ödülünü Bilecik Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selman Aydeniz’in elinden alan Ersin İncekaş’ın Bilecik’te 5 yıldır şoförlük yaptığı belirtildi. Ödül töreni ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Aydeniz, “Şoförlerimizin eğitimli ve birikimli olmaları, halkla ilişkilerinin iyi olması ve aldıkları sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeleri bizim en büyük beklentimizdir. Bu hedefler doğrultusunda, her Yılın şoförü´ yarışmasını düzenliyoruz. Şoförlerimizi test ederek, tüm özellikleriyle değerlendirmeye tabi tutuyoruz. Yılın şoförü uygulamasıyla da yılda bir kere yılın en başarılı şoförü seçilmiş oluyor. Bu dönemde de Ersin İncekaş, yılın şoförü oldu. İncekaş’ı tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devam edeceğine inanıyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319