Zabıta Müdürlüğü’nden etiket fiyatı ile kasa fiyatı denetimleri

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından kent merkezindeki büyük alışveriş merkezlerinde reyon etiket fiyatı ile kasa fiyatlarının uygunluğu denetimi yapıldı.Vatandaşların başta gıda sektöründe en sağlıklı ve kaliteli hizmeti...

Zabıta Müdürlüğü’nden etiket fiyatı ile kasa fiyatı denetimleri

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından kent merkezindeki büyük alışveriş merkezlerinde reyon etiket fiyatı ile kasa fiyatlarının uygunluğu denetimi yapıldı.

Vatandaşların başta gıda sektöründe en sağlıklı ve kaliteli hizmeti alması amacıyla rutin denetimlerini sürdüren Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayında denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta Komiseri Sali Yılmaz, yaptıkları denetimler hakkında yaptığı açıklamada, rutin denetimlerini yaptıklarını, ancak Ramazan ayında kontrolleri artırdıklarını belirterek, "Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak 7 gün 24 saat esasına göre görevimizin başındayız. Vatandaşlarımızın özellikle gıdada en iyi, en kaliteli ve en sağlıklı hizmeti alması için kontrollerimizi ara vermeden gerçekleştiriyoruz. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayında da herhangi olumsuz bir durum yanı sıra vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyetle karşılaşmaması için şehrimizdeki büyük alışveriş merkezlerinde gıda etiket fiyatı ile kasa fiyatı arasındaki uygunluğu kontrol ettik. Gerekli görülen noktalarda uyarılarımızı yaptık. Bu anlamda vatandaşlarımız rahat olabilirler. Bizler, Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak rutin denetimlerimizi sürdürerek, halkımıza en güzel hizmetin sunulmasının takipçisi olacağız” dedi.

Alışveriş yapan vatandaşlar da kontrollerden duydukları memnuniyeti belirterek, Zabıta Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319