Teröristler lastik yakarak İHA’ların görüntü almasını engellemeye çalışıyor

Türk Silahlı Kuvvetler Ve Suriye Milli Ordusu'na Birlikler Fırat'ın Doğusuna Yönelik Yürütülen Barış Pınarı Harekatı Devam Ederken Rasulayn'da Terör Örgütü Pkk/ypg'liler, Lastik Yakarak İnsansiz Hava Araçları'nın Görüntü Engellemeye Çalişiyor. Savaş Uçakları Ve Topçu Birlikleri İse Ateş Yakılan Yerlerdeki Terör Unsurlarını Tek Tek İmha Ediyor.

Teröristler lastik yakarak İHA’ların görüntü almasını engellemeye çalışıyor

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Fırat’ın doğusunda yürüttüğü harekat devam ederken, Rasulayn’da PKK/YPG’li teröristler lastik yakarak insansız hava araçlarıyla hedeflerin belirlenmesini engellemeye çalışıyor. Savaş uçakları ve topçu birlikleri ise ateş yakılan yerlerdeki terör unsurlarını tek tek imha ediyor.

Barış Pınarı Harekatı’nın 3. gününde Türk savaş uçakları, topçu birlikleri ve obüs tankları, Rasulayn’ın merkez ve kırsalındaki terör hedeflerini vurarak imha ediyor. PKK/YPG’li teröristler ise lastik yakarak insansız hava araçlarının (İHA) görüntü almasını dumanla engellemeye ve saldırılardan korunmaya çalışıyor. Terör unsurlarının tüm girişimlerine karşılık İHA ile belirlenen yeni hedefler savaş uçakları, obüs ve topçu birlikleri tarafından tek tek imha ediliyor.

Türk komandoları ve Suriye Milli Ordusu’na ait birliklerin karadan ilerleyişi de devam ederken, Rasulayn merkezinde ve kırsalında zaman zaman çatışma sesleri duyuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319