İstanbul'da hızlı teslimat başladı. İstanbul’da yeni hizmete başlayan Anındabi Kurye, sunduğu güvenli teslimatla çığ gibi büyümeye devam ediyor.

İstanbul’da yeni hizmete başlayan Anındabi Kurye, sunduğu güvenli teslimatla çığ gibi büyümeye devam ediyor. Anındabi Kurye şirketi, sunduğu hızlı teslimat hizmeti sadece günleri bulan teslimat sürelerini dakikalara indirmekle kalmıyor, aynı zamanda kargolarınız için daha güvenli taşıma imkânı sunuyor.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hakan BAKİ Yaptığı açıklamada ‘’İstanbul trafiğinde hızlı teslimat sağlamak amacı ile motorlu kuryeleri ihtiyacı olan kişiler ile buluşturarak adresten adrese teslimat ve güvenli bir hizmet sunuyoruz’’.

‘’Ayrıca, adresten adrese teslimat süresini de ortalama 42 dakikada gerçekleştiriyor. Motorlu kuryeler ile kuryeye ihtiyacı olanlar taleplerini 7/24 web sitemizden ya da ücretsiz uygulamadan dakikalar içerisinde oluşturabiliyor. Talep sisteme düşer düşmez gönderinin alınacağı noktaya en yakın olan kuryeler haberdar oluyor ve uygunluk durumuna göre talebi kabul ediyorlar. Talebin kabul edilmesinin ardından 30 dakika içinde kurye çıkış adresine vararak gönderiyi teslim alıyor ve 60 dakika içerisinde alıcıya ulaşıyor’’ şeklinde konuştu.

Haber: Şahsüver ÇITIR