Kocasinan’dan ’Covid-19’ uyarılı bayram kutlaması

KOCASİNAN BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI KUTLAMASINDA VATANDAŞLARIN DİKKATİNİ ÇEKMEYİ BAŞARDI. KOCASİNAN BELEDİYESİ ŞEHİRDEKİ MUHTELİF REKLAM PANOLARINDA “KORONAVİRÜSE KURBAN OLMAYIN” UYARISI İLE VATANDAŞLARIN HEM BAYRAMINI KUTLADI HEM DE UYARDI.

Kocasinan’dan ’Covid-19’ uyarılı bayram kutlaması

Kocasinan Belediyesi, Kurban Bayramı kutlamasında vatandaşların dikkatini çekmeyi başardı. Kocasinan Belediyesi şehirdeki muhtelif reklam panolarında “Koronavirüse Kurban Olmayın” uyarısı ile vatandaşların hem bayramını kutladı hem de uyardı.

Kocasinan Belediyesi, bu yıl tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgınında, vatandaşların dikkatini çekecek şekilde bir bayram kutlaması gerçekleştirdi.

Koronavirüsün yayılması nedeniyle uzmanların vatandaşları bayram öncesinde yaptığı uyarılara Kocasinan Belediyesi de ‘Koronavirüse Kurban Olmayın’ şeklinde dikkat çeken reklamlarla destek verdi. Şehrin muhtelif yerlerindeki reklam panolarına asılan ‘Bayramda tedbirleri elden bırakıp koronavirüse kurban olmayın’ mesajları vatandaşlar tarafından hem ilgiyle okundu hem de beğeni topladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319