Mardin Kızıltepe İlçesinde araç hırsızlık olayı meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Kızıltepe İlçesinde bir evin önünden düz kontak yöntemi ile araç çalındı.

Mardin Kızıltepe İlçesinde araç hırsızlık olayı meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Kızıltepe İlçesinde bir evin önünden düz kontak yöntemi ile araç çalındı. Aracın çalındığını fark eden araç sahibi durumu Emniyet güçlerine bildirdi.

Olay yerine gelen Kızıltepe Asayiş Büro Ekipleri vakit kaybetmeden yoğun bir kamera inceleme sonucunda hırsızların izini sürdü. Kısa Sürede hırsızların kimliğini tespit eden Kızıltepe Asayiş Büro Amirliği ekipleri M.E.Ö ve O.D isimli şahısların adreslerine baskın düzenledi. Adrese yapılan baskında O.D isimli şahıs yakandı, diğer şüpheli M.E.Ö’in ise Viraşehir’de olduğu tespit edildi.

Kılıltepe Asayiş Büro Amirliği tarafından düzenlenen eş zamanlı operasyonda, çalınan 47 D 162 plakalı araç ve firari olan M.E.Ö aracı beş bin Tl’ye sattığı A.Ç ile birlikte ele geçirildi. Yakalanan suçlular emniyetteki ifadelerinin ardından yasal işlemleri yapılarak cezaevine gönderildi.

Denizde eğlendiği sırada aniden fenalaşan şahıs öldü Denizde eğlendiği sırada aniden fenalaşan şahıs öldü

Olayın gerçekleştirildiği gün içerisinde Kızıltepe Asayiş Büro Amirliğinin başarılı çalışması sonucunda suçlular yakalanmış, çalınan araç ise işlemlerin ardından sahibine teslim edilmiştir.

Olay hakkında yasal süreç devam ediyor.

Haber: Mehmet Karaboğa