Başkan Büyükakın, belediye başkanları ile Ordu’da buluştu

BAŞKAN BÜYÜKAKIN, ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ GÜLER’İN KONUĞU OLDU. ORDU’DA BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞIMININ YAPILDIĞI RESMİ ZİYARETTE, TOPLAM 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BİR ARAYA GELDİ.

Başkan Büyükakın, belediye başkanları ile Ordu’da buluştu

Başkan Büyükakın, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in konuğu oldu. Ordu’da bilgi ve tecrübe paylaşımının yapıldığı resmi ziyarette, toplam 11 Büyükşehir Belediye Başkanı bir araya geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in davetlisi olarak Balıkesir, Bursa, Denizli, Erzurum, Konya, Malatya, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanları’nın da yer aldığı istişare toplantısına katıldı. Ordu’da bilgi ve tecrübe paylaşımının yapıldığı toplantı sonrası bir açıklama yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Ordu çok harika bir şehir. Cennetten bir köşe, fındığınız cennetten bir çiçek. Hilmi Başkanımız burayı her geçen gün daha güzelleştirecek çalışmalara imza atıyor. Ordulu hemşehrilerimizin şehirleriyle gurur duymaları gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Başkan Büyükakın ve diğer Büyükşehir Belediye Başkanı Ordu Valisi Tuncay Sonel’i de ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319