Miniklerin bayram tıraşı İzmit Belediyesinden

İZMİT BELEDİYESİ, EKONOMİK DURUMU İYİ OLMAYAN İZMİT KART SAHİBİ AİLELERİN ÇOCUKLARI İÇİN KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ ÜCRETSİZ SAÇ KESİM HİZMETİ VERDİ. KESİM SONRASINDA ÇOCUKLARA HEDİYELER VERİLDİ.

Miniklerin bayram tıraşı İzmit Belediyesinden

İzmit Belediyesi, ekonomik durumu iyi olmayan İzmit Kart sahibi ailelerin çocukları için Kurban Bayramı öncesi ücretsiz saç kesim hizmeti verdi. Kesim sonrasında çocuklara hediyeler verildi.

Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı öncesinde İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından İzmit Kart sahibi ailelerin 0-18 yaş aralığındaki çocukları için saç kesim hizmeti yapıldı. Belsa B Blokta yapılan saç kesimi ve tıraş işlemleri Kocaeli Kuaförler Odası ve Berberler Odasından gönüllü berber ve kuaförler tarafından gerçekleştirildi.

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen uygulama kapsamında çocuklar bayrama hazırlandı.

İzmit Belediyesi ekipleri saç kesimi sonrası çocuklara bayram mendili, kitap ve oyuncak gibi çeşitli hediyeler verirken, ebeveynler de uygulamadan oldukça memnun kaldıklarını belirterek İzmit Belediyesine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319