Kütahya Kendin Yap Atölyelerinin proje sonuç değerlendirme toplantısının paydaşların katılımı ile gerçekleştirildiği bildirildi.

Kütahya Kendin Yap Atölyelerinin proje sonuç değerlendirme toplantısının paydaşların katılımı ile gerçekleştirildiği bildirildi.

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından bilgi ve teknolojinin öğrencilerle buluşturulması amacıyla yenilikçi bir bakış açısıyla kurgulanmış kapsamlı bir proje olan Yeni Nesil Eğitim Mali Destek toplantısı programı (YENEP) kapsamında hayata geçirilen Kütahya Kendin Yap Atölyelerinin proje sonuç değerlendirme toplantısı paydaşların katılımı ile gerçekleştirildi.

Gözden kaçırmayın

Başkan İhsan Tunçoğlu "Kütahya Sosyal Yardım Ve Kültür Vakfı 12 ay aktif çalışıyor" Başkan İhsan Tunçoğlu "Kütahya Sosyal Yardım Ve Kültür Vakfı 12 ay aktif çalışıyor"

Toplantıya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç, Proje Koordinatörü İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Topuz ve eğitim, öğretimden sorumlu Şube Müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Salonunda gerçekleştirilen toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’in konuşmaları ile başladı. Proje Yürütücüsü H. Fatih Parlar’ın sunumu ile devam eden toplantıda proje başlangıcından sonuna kadar gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili bilgi verildi. Toplantı Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz ve Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Kazım Uysal’ın konuşmaları ile sona erdi. Toplantı sonrası katılımcılar Kütahya Kendin Yap Atölyelerini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile görüştü.