Okul Öncesi Öğretmenlerinden Fatma PAMUK TUFAN ve Gülten PAMUK'un yaptığı eTwinning projesi ile matematiğe büyük destek.

Kuruculuğunu Yenişehir 24 Kasım ilkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Fatma PAMUK TUFAN ve Yediiklim Koleji Okul Öncesi Öğretmenlerinden Gülten PAMUK'un yaptığı, amacının okul öncesinde matematik becerilerinin eğlenerek kazandırılması olan Mat Mat Matematik Eğlenerek Öğrendik eTwinning projesi çeşitli etkinliklerle sona yaklaşıyor.

Kur’an-ı Kerim Kursu öğrencilerine 112 acil çağrı merkezinin önemi anlatıldı Kur’an-ı Kerim Kursu öğrencilerine 112 acil çağrı merkezinin önemi anlatıldı

Türkiye, Azerbaycan, Romanya, Ukrayna ve Letonya'dan öğretmenlerle etkinlikler planlanarak uygulamaya geçirildi. Projede sayı-nesne eşleştirme, toplama ve çıkarma işlemleri öğretmenler tarafından hazırlanan oyun materyalleri ile öğretilirken, yapılan teknoloji oyunlarıyla da konular pekiştirildi. 

PAMUK "Proje final ürünü olarak tüm ortaklarımızın katılımı ile proje şarkımızı yazıp, profesyonel bir şekilde besteleyip, klibini oluşturduk. Bunun yanısıra projemize ait yine tüm ortakların birlikte yazdığı bir hikaye kitabımız da var. "