Ünlü İş Adamı Fatih SARAL Trabzon Ramada Plaza Otel'de Yemek Daveti vermiştir.

Ünlü İş Adamı Fatih SARAL, Ramada Plaza Otel Yemek Daveti, Sinan Yılmaz, Şafak Sezer, Çetin KEYDAL, Yazar Gazetesi,

Ünlü İş Adamı Fatih SARAL Trabzon Ramada Plaza Otel'de Yemek Daveti vermiştir.

Ünlü İş Adamı Fatih SARAL Trabzon Ramada Plaza Otel'de Yemek Daveti vermiştir. Yemek Davetin de Sahneyi Sanatçılarımız dan Bayhan, Sinan YILMAZ, Şafak SEZER almıştır.

İş Adamı Fatih SARAL ın yemek davetine Yurtiçi ve Yurtdışından bir çok aile dostu ve İş adamının yanı sıra Aşiret Liderleri katılmıştır.

Gazetemiz Genel Müdürü Çetin KEYDAL'ı da Özel olarak davet eden İş Adamı Fatih SARAL gecenin ilerleyen saatlerin de. Yazar Gazetesinin durumu ve yeni yatırımları hakkın da bilgi verilmiştir. Ünlü İş Adamı Fatih SARAL Basın Medya Sektörüne önem verdiğini Yazar Gazetesi Markasının da önünün açık olduğunu belirtmiştir. Gazetemiz Adına Davete Karadeniz Bölge Müdürümüz Yıldıray SARAL ve Erkan YAZICI da katılmış ve Gazetemizin Bölge Müdürlüklerinin yapılanmasının devam ettiği bildirilmiştir. Yatırımları hızla ilerleyen Yazar Gazetesi 2020 Yılında TV Kanalınında faaliyete geçeccegini Yazar TV olarak Uyduda yerimizi alcağımızı da belirttik.

Trabzon Havalimanın da Davete gelen İşadamlarına ait Özel Jetlerin yoğunlugu vardı.

Gecenin İlerleyen saatlerinde Sanatçılarımız sahne de düet yaparak geceyi sonlandırdılar. 

Gazetemiz Genel Müdürü Çetin KEYDAL'ı özel olarak davet eden Ünlü İş adamımız Fatih SARAL'a Yazar Gazetesi ailesi adına teşekkür ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 11:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadriye
Kadriye - 11 ay Önce

Saraç

SIRADAKİ HABER

banner320

banner319