Başkan Işıksu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işiksu, Başkan Yardımcıları Fatih Çelikel Ve Yusuf Özden İle Birlikte Yağcılar Mahallesi’ndeki Asfalt Çalişmalarini Yerinde İnceledi, Mahalle Sakinleri İle Sohbet Etti.

Başkan Işıksu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları Fatih Çelikel ve Yusuf Özden ile birlikte Yağcılar Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını yerinde inceledi, mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Etap etap gayretli çalışmaları hayata geçirdiklerini aktaran Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “15 sokağımızda 5 bin 400 ton asfalt atarak Yağcılar mahallemizin de asfalt sorununu gidermiş olduk. Çalışmalarımız hızla sürüyor. Program dâhilinde ekiplerimiz sorunları en aza indiriyor ve mahallelerimizi kış mevsimine hazırlamış oluyoruz. Bizlere destek olan muhtarlarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yağcılar Mahallesi Muhtarı İbrahim Öner, gerçekleştirilen asfalt çalışmaları için Başkan Mutlu Işıksu’ya teşekkür etti. Öner, “Taleplerimiz dikkate alındı ve asfalt çalışmaları tamamlandı. Mutlu Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319