UYUŞTURUCU BARONLARI KİME HİZMET EDİYOR

Üzülerek söylüyorum ki bu günkü değineceğim konu herkesin etraflıca bilmesi ve gerekeni yapmasını içeren bir konudur.
Uyuşturucu yaşının 0-8 yaşa kadar düştüğü bu dönemde, uyuşturucu ile ne hedefleniyor öncelikle bunu bilmek gerekli. Hedeflenen şey tamamen gençliğin beyinsel ve zihinsel zayıflaması, uyuşturucu ile ahlaki yapıların çökertilmesi en büyük hedeftir. 
Ahlak yapısını kaybetmiş bir toplum, her şeyini kaybetmeye mahkum olur. Bunu üreten ve satan yaratıklar, sürüngenler ve haysiyetsizlerin tamamı onurlarını da satmış olup şeytanın askerleri siyonistlerin uşağı ve hizmetkarlığını yapan en aşağılık mahluklardan daha da aşağılık yaratıklar,  İslam'a, Vatana, Millete ve Devlete ihanetten yargılanmalıdır. Şahsi fikrim bu yönde olup asla değişmeyecektir. Kanunların yetersizliği ve cezaların azlığı nedeniyle gençliğimizi zehirleyip rant peşinde olan, kendilerini ağabey olarak nitelendirilen haysiyet yoksunları acilen tespit edilip Millete hesap vermeleri gerekmettedir. Aksi takdirde önümüzdeki 10 yıllarda Devleti yönetecek evlatlarımızı kaybedeceğimizi ve bu manada yönetseler dahi hiçbir başarı elde edemeyeceklerini şimdiden görmekteyiz.
Uyuşturucu illeti öyle bir illettir ki, 28 yaşında bir delikanlı, 21 yaşında bir genç kız düşünün. Eroin bağımlısı ve kullandıkları bu illetin, sinir sistemlerinin çöktüğünü ve 01 yaş bebekler gibi bezlendiklerini ve affınıza sığınarak dışkılarını tutamadıklarına tanık olduk.
Beyaz gelinlik giymesi gereken kızcağızın, 21 yaşında her manada battığını, 28 yaşındaki delikanlı'nın ise 18 yaşından itibaren Ailesine ve çevresine verdiği zararların tarifi dahi na mümkün. 
Burada bütün Vicdan sahiplerine sesleniyorum, Herkes kendi mahallesi'ni örgütlesin ve mahallesi'ne sahip çıksın. Eğer bütün bunları bir dava adamı olarak bizler üstlenmez isek, üzülerek söylüyorum ki üzerimize daha da çok geleceklerdir. Temiz bir toplum için, geleceğimizin çiçekleri olan evlatlarımız ve gençlerimiz için birlik olma zamanıdır.
Selamların en güzeli olan Allah'ın selamı ile sizleri selamlıyorum...

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet adkuvayçin
ahmet adkuvayçin - 1 yıl Önce

Syn mehmet ADKOVAYÇİN sizin ve sizin gibi türk kürt lazi çerkezi ayrim yapmaksizin gibi düşünen abilerimizin yüreklerine sağlik taktir ve hürmetle saygiliyoruz düşünce ve görüşĺerinize katiliyorum rbbim bütun evlatlarimizi o illet denilen bağimliliktan muhafaza eylesin rabbim her evlat sahibine senin gibi düşünen babalardan eylesin AMİN saygilar

Mehmet Adkovayçin
Mehmet Adkovayçin @ahmet adkuvayçin - 1 yıl Önce

AHMET KARDEŞİM ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM RABBİM BİZLERİ TÜM YER YÜZÜNDE ADALET DAĞITAN ECDADIN YOLUNDA YÜRÜTSÜN.

Maşallah Kızılgül ve aleykummeselam
Maşallah Kızılgül ve aleykummeselam - 1 yıl Önce

Çok isabetli bir yazı.çocuklarımız ve gençlerimiz kime hizmet ediyorlar acaba

Mehmet Adkovayçin
Mehmet Adkovayçin @Maşallah Kızılgül ve aleykummeselam - 1 yıl Önce

kıymetli dostum Maşallah Kızıl Gül İNŞAALLAH İSTİKAMET ÜZERE OLURLAR.

banner320

banner319