Mersin Vali Alisi İhsan Su, Mersin Şehit Altuğ Verdi Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde öğrencilerle birlikte iftar yaptı.

Mersin Vali Alisi İhsan Su, Mersin Şehit Altuğ Verdi Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde öğrencilerle birlikte iftar yaptı.

Gözden kaçırmayın

Taşları sanatla buluşturan üniversiteli gençler 12 eser ortaya çıkardı Taşları sanatla buluşturan üniversiteli gençler 12 eser ortaya çıkardı

Programda yaptığı konuşmasında öğrencilerin çok önemli bir göreve talip olduklarını vurgulayan Su, “Göreve başladığınızda vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlayacak, memleketimizin birliği ve bütünlüğü için çaba sarf edeceksiniz. Sizler insanlar için güven kaynağısınız. Onlar sizleri gördüklerinde güvende oldukları için daha rahat hareket edeceklerdir. Şunu da bilmeniz lazım ki, herkesten dua alan bir meslek grubusunuz. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Vali Su, iftarın ardından polis adaylarıyla sohbet ederek eğitim süreçlerine ilişkin bilgi aldı. Öğrencilere eğitimlerinde başarılar diledi.

İftar programına Vali Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su’nun yanı sıra, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Mersin Şehit Altuğ Verdi Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür Vekili Zafer Ağırkaya, il protokolü üyeleri, emniyet personeli ile öğrenciler katıldı.