Yalova’da fuhuş villalarına baskın

Yalova’da Fuhuş Yuvasına Dönüştürülen Villalara Yapılan Operasyonda İş Vadi İle Kandırılarak Türkiye’ye Getirilen Ve Burada Fuhuş Yapmaya Zorlanan 5 Yabancı Uyruklu Kadınla Bu Kadınları Yurtdışından Getiren Ve Burada Çaliştiran 3 Kişi Yakalandı.

Yalova’da fuhuş villalarına baskın

Yalova’da fuhuş yuvasına dönüştürülen villalara baskın yapıldı.

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri, il merkezi ve Çiftlikköy ilçesinde bulunan 2 villada fuhuş yapıldığı istihbaratını alarak harekete geçti. Belirtilen adreslere eş zamanlı baskınlar yapıldı. Operasyonda D.Y, N.N, Z.T, M.Z.K. ve S.C. adlı yabancı uyruklu 5 kadın ile bu kadınlara fuhuş yaptıran M.K, G.Ş ve N.I. adlı şahıslar gözaltına alındı. Villalarda yapılan aramada uyuşturucu maddeler ve fuhuştan kazanılan paralar ele geçirildi.

Yapılan sorgu ise, sistemin nasıl çalıştığını gözler önüne serdi. Yabancı uyruklu kadınlar, Türkiye’de kendilerine iş bulunacağı vaadi ile kandırıldıklarını, pasaportlarına el konularak fuhuş yapmaya zorlandıklarını söyledi. M.K, G.Ş ve N.I. adlı şahıslar tutuklanma, D.Y, N.N, Z.T, M.Z.K ve S.C. adlı yabancı uyruklu kadınlar ise sınır dışı edilme talebi ile mahkemeye sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319