’’Şiir denizinde bir gemide sen yüzdür’’ şiir dinletisi

Bilecik’te, ’’Şiir denizinde bir gemide sen yüzdür’’ şiir dinletisi etkinliği düzenlendi.Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Kozabirlik İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından 5’incisi gerçekleştirilen şiir dinletisi...

’’Şiir denizinde bir gemide sen yüzdür’’ şiir dinletisi

Bilecik’te, ’’Şiir denizinde bir gemide sen yüzdür’’ şiir dinletisi etkinliği düzenlendi.

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Kozabirlik İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından 5’incisi gerçekleştirilen şiir dinletisi büyük beğeni topladı. Öğrencilerin şiir okumaları karşısında veliler zaman, zaman duygulandı. Halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından öğrenci korosu, birbirinden güzel türküler seslendirirken, öğrencilerin konseri de büyük alkış aldı.

Vali Bilal Şentürk, öğrencilerin unutulmaz bir şiir dinletisi ve konser verdiğini dile getirerek, ’’Çocuklarımız, çok farklı ve renkli bir gece yaşattılar. Başarılarını görmek ve bu başarılarının devam etmesini istiyoruz. Geleceğimizi çocuklarımızla birlikte inşa edeceğiz. Her alanda bir numara olmalıyız. Bir numara olmak için de çok çalışmalıyız. En çok çalışan yukarılara doğru çıkar. Çocuklar enerji dolular. O kadar güzel yetenekleri var ki, hepsinin bir numara olacak potansiyelleri var” ifadelerine yer verdi.

Okul Müdürü Mustafa Candan da öğrencilerin güzel bir çalışma örneği sergilediklerini ifade ederek, şiir okuma alışkanlığını geliştirmek ve dinleti özelliğini aşılamak amacıyla böyle bir program düzenlediklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319