Üç bin öğrenci cadde sokaklarda çöp topladı

Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçedeki tüm okullardaki öğrencilerin katılımıyla “Geleceğimiz İçin Temiz Osmaneli” isimli etkinliğe katılarak cadde sokaklarda çöp topladı.Gerçekleştirilen...

Üç bin öğrenci cadde sokaklarda çöp topladı

Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçedeki tüm okullardaki öğrencilerin katılımıyla “Geleceğimiz İçin Temiz Osmaneli” isimli etkinliğe katılarak cadde sokaklarda çöp topladı.

Gerçekleştirilen etkinlikle öğrencilere temiz çevre bilinci yerleştirmek, sorumluluk duygularını geliştirmek ve çevremizde yaşayan insanlarda farkındalık oluşturmak ve çevre temizliğine dikkat çekmeyi amaçlandı. Üç bin öğrenciye Osmaneli Belediyesi tarafından temin edilen 3 bin eldiven ve bin 500 çöp poşeti ile yapılan planlama dahilinde tüm Osmaneli’ de bulanan cadde ve sokaklara dağılan öğrenciler çöp topladılar.

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci de etkinliğe katılarak öğrenciler ile birlikte çöp topladı. Ekinci yaptığı açıklama da “Etkinliğe destek veren Belediye Başkanı Münür Şahin’e ve personeline, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Daha sonra öğrencilerle birlikte fotoğraflar çekildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER