Yere yığılan şahsa, virüs korkusuyla kimse müdahale edemedi

OLAY, ALTINORDU İLÇESİ ŞARKİYE MAHALLESİ’NDE MEYDANA GELDİ. EDİNİLEN BİLGİLERE GÖRE ANİDEN FENALAŞAN VE YERE YIĞILAN İSMİ HENÜZ ÖĞRENİLEMEYEN ŞAHSI GÖREN VATANDAŞLAR, TÜRKİYE'DE DE HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA YAYILAN KORONA VİRÜS ENDİŞESİYLE MÜDAHALE EDEMEYEREK SAĞLIK VE POLİS EKİPLERİNE HABER VERDİ.

Yere yığılan şahsa, virüs korkusuyla kimse müdahale edemedi

Ordu’da baygınlık geçirerek yere yığılan şahsa, korona virüsü endişesiyle kimse müdahale edemeyerek izlerken, sağlık ekipleri devreye girdi.

Olay, Altınordu ilçesi Şarkiye Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre aniden fenalaşan ve yere yığılan ismi henüz öğrenilemeyen şahsı gören vatandaşlar, Türkiye’de de her geçen gün biraz daha yayılan korona virüsü endişesiyle müdahale edemeyerek sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Yaşanan durumu uzakta bekleyerek izleyen vatandaşlar, virüs şüphesiyle yerde yatan şahsın yanına yaklaşamadı. Olay yerine gelen polis ekipleri bölgede tedbir amaçlı güvenlik önlemi alarak, 112 acil servis ekiplerinin gelmesini bekledi. Kısa sürede gelen 112 ekipleri, yerde yatan şahsın ilk olarak ateşini ölçtü. Sağlık ekipleri gerekli tedbirleri alarak şahsı hastaneye götürdü.

Fenalık geçiren şahsın alkollü olduğu iddia edilirken vatandaşlar, bu tür olaylarda yaklaşılmaması gerektiğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319