Çevre Bakanlığından 5 ilçeye yardım

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Ve İl Başkanı Halit Tomakin, Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u Ziyaret Ederek Ordu’daki İlçe Belediyelerin Taleplerini İleterek Kaynak Aldı. Bakan Kurum’a Türkiye’nin Coğrafi İşaretli Tek Kivisi Olan “ordu Kivisi” İkram Edildi.

Çevre Bakanlığından 5 ilçeye yardım

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ve İl Başkanı Halit Tomakin, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek Ordu’daki ilçe belediyelerin taleplerini ileterek kaynak aldı. Bakan Kurum’a Türkiye’nin coğrafi işaretli tek kivisi olan “Ordu kivisi” ikram edildi.

Ordu’daki ilçe belediyelerinin taleplerini, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek ileten AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ve İl Başkanı Halit Tomakin, ayni ve nakdi kaynakların gelmesini sağladılar. İlçe belediyelerin ihtiyaçları doğrultusunda Akkuş’a 500 bin TL hibe ve bir çöp toplama kamyonu, Perşembe’ye 500 bin TL hibe ve bir çöp toplama kamyonu, Gürgentepe’ye 500 bin hibe ve bir çöp toplama kamyonu, Kumru’ya 500 bin TL hibe ve bir çöp toplama kamyonu, Korgan’a 500 bin TL hibe gönderilecek.

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, ilçe Belediye Başkanlarının taleplerine duyarsız kalmayan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319