Jandarmadan çocuklara trafik eğitimi

Alaplı Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından, Alaplı Çatak İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören minik öğrencilere trafik eğitimi verildi.Alaplı İlçe Jandarma Komutanlığı jandarma trafik timi tarafından okullarda öğrencilere...

Jandarmadan çocuklara trafik eğitimi

Alaplı Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından, Alaplı Çatak İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören minik öğrencilere trafik eğitimi verildi.

Alaplı İlçe Jandarma Komutanlığı jandarma trafik timi tarafından okullarda öğrencilere seminer verdi. Faaliyet kapsamında öğrencilere trafik kuralları ve emniyet kemeri kullanımı ile ilgili Çatak ve Küçükkaymaz İlkokulu 3.ve 4.sınıf öğrencilerine bilgiler veren trafik timi komutanı J.Bçvş. İbrahim Özgen tarafından verilen uygulamalı eğitimde, trafik ışıkları, emniyet kemerinin önemi ve trafikte uyulması gereken konular hakkında bilgiler verildi.

Sinevizyon gösterisini de ilgiyle izleyen öğrenciler, bu uygulamayı kendilerine sunan ve hazırlayan jandarma ekiplerine teşekkür ederek, jandarma ekipleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Jandarma ekiplerinin okullara yönelik trafik eğitimlerine aralıksız devam edeceği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner320

banner319